Raseduse soov ja pruunikaspunane voolus 10.03.20 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere

Otsustasime et soovime elukaaslasega last ja lasin spiraali eemaldada 20 veebruar. 23 veebruar hakkas menstruatsioon. Üldjuhul oli mu tsükkel 28 päeva. Esines väga harva küikumisi. Selle järgi oleks pidanud ovulatsioon toimuma 8 märts. Vahekorras sai oldud nädal aega üle päeviti enne eeldatavat ovulatsiooni. 5 märts oli korra voolus koos mõne verekiuga (silmaga näha just kiud), täna aga pruunikaspunane määrimine vähesel määral. Emakas olnud paar päeva ühtlaselt pingul. Ei valuta. Millest võib olla tingitud, kas on mõtet rasedust loota

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

See vähene määrimine on arvatavasti seotud ovulatsiooniga.
Oodake rahulikult oma järgmist menstruatsiooni ja kui see ei alga oodatud ajal, siis saate teha rasedustesti.

Regulaarse, pigem sagedasema suguelu foonil on rasestumise suhtes näitajaks aasta.