Valu munasarjas? 22.09.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on aegajalt tugev häiriv valu, tundub et paremas munasarjas ( kõht
läheb ka paiste) ja mitte kunagi vasemas. Kas tegu võib olla põletikuga? Kas peaksin pöörduma günekoloogi vastuvõtule? See valu ei teki kindlal ajal, nt. vahetult enne menstruatsiooni. Eelmine kord oli mul niimoodi augusti alguses ja nüüd siis jälle.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Tundub,et see ei ole munasarjapõletik.Võimalik,et tegemist on munasarja follikulaartsüstiga. Soovitan kindlasti pöörduda günekoloogi vastuvõtule.