Peale Mirenat 16.07.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Aasta alguses sai vaskspiraali aeg täis ja paigaldasin Mirena. Nüüd ütleb mees,et vahekorra ajal on väga märg nagu lainetaks ja tundlikus on siis väiksem. Mina ise ei kurda. Minul on enesetunne väga hea, kuid sooviks, et voodis oleks ka hästi. Kas seda saaks kuidagi parandada?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Ravimit, mis liigset tupe märgumist vahekorra ajal takistaks, pole. Kui ka voolus on rohke ja vesine, soovitan analüüside andmiseks siiski naistearsti külastada.
dr. Seemen