tere 18.03.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

olen 36 1xsynnitanud ja 1ab.mul oli yhes munasarjas tsyst umbes aasta.Kuna oman mirenat arvas arstet see on sellest.Tarvitan ka tyroksiini.Käisin okt siis oli see muna alles.Nyyd munasarjas muna kadunud, kuid hultraheli näitas vedelikku samal pool munajuhas.Ka pakitab koht sellel poolel. See hakkas peale seda kui olin nohus ja kurk haige.Unustasin arstilt kysida kas see vedelik voib olla sellest et see muna hakkas kaduma voi mis?Voi poletik kylmetusest. Ka tahaksin tulla teie vastuvotule, mulle aga sobivad ohtused ajad too pärast. Tervitades Minna.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Minna!

Kolmapäeviti on õhtune vastuvõtt 10-18, telefon 6052 739. Helistage, ootan Teid.

Tuletage eelnevalt meelde, millisel kuul ja aastal on Mirena paigaldatud.

Naistearst Galina Litter