villid kätel 25.05.02 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Kätel on nagu vesivillid,aegajalt on neid vähem siis jälle rohkem.Ei oska neid seostada ei toidu, kontakti ega aastaajaga.Villid ise on vedelikulised,veidi valulikud.Üks päev nad on ja teine päev on nad läinud.Eriti asetsevad nad sõrmenukkidel,aga ka muial käeseljal.Kui villid katki lähevad või katki teha,on nad sama päeva jooksul kadunud.Milles asi?

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Oluline oleks Teid näha, et panna diagnoos ja määrata tulemuslik ravi.