kas nahaseen? 28.06.17 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Pildil olevad laigud said alguse poolteist nädalat tagasi rindade alt (rinnahoidja kohalt) ei sügele üldse aga nädalaga on levinud juba üle kõhu ja natuke juba seljal,kaenlaaugus (seal kipitab,kui higistan) .Enamasti sellistes kohtades,kus higistan kõige rohkem.

Arst vastas:

Kristi Abram

dr Kristi Abram

Dermatoveneroloog

Tere!
Kahjuks ei ole fotod mingil põhjusel Teie kirjaga kaasa tulnud ja ma ei saa löövet visuaalselt hinnata. Sellisel juhul on üks võimalus ära proovida, kas seenevastane ravim antud lööbe puhul toimib - klotrimazoolkreem on nahale üsna ohutu ja on apteegis käsimüügis saadaval.
Kuna kirjutasite, et Teil on tänaseks aeg ka perearstikeskuses, sisi arvan, et kirja lugemise hetkel on arst Teid juba ka näinud ja mingid ravisoovitused jaganud.
Lugupidamisega,
Kristi Abram