Lööve nahal 26.04.02 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Mure järgmine. Esimeste kevadiste päiksepaisteliste ilmadega on mul igal aastal kaela ja näo peale ilmunud kuivad sügelevad laigud. Sel aastal on asi väga hull. Pole mitte laigud, vaid terve kael ja nägu (eriti silmade ümbrus) on täis väikseid punaseid täppe. Nii on see paar päeva ja siis kaob ära. Mõne päeva pärast tuleb tagasi. Hetkel löövet ei ole, kuid viimase 1,5 nädala jooksul on juba kaks korda olnud. Kas on võimalik, et see on päikesest tingitud? Muide, kreemi asemel kasutan Johnson&Johnson beebiõli ja võib-olla see tugevdab päikse toimet? (mul on suhteliselt hele ja õrn nahk)

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Kahjuks ei ole võimalik Teid nägemata ja küsitlemata midagi kindlat öelda.

S.Liiv