konnasilm 25.04.02 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Mul on talla all 15 aastat olnud konnasilm või soolatüügas. Olen proovinud plaastreid, tilku, külmetamist jne. Kuna selle jala nukk on teisest suurem (valu puhul astun nii, et talla alune teeks vähem haiget) pöördusin kirurgi poole ning ta soovitas lasta laseriga see eemaldada.

Kus on võimalik lasta konnasilma laseriga eemaldada?

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Tallinnas, Punane 61, Lasnamäe Tervisekeskuses töötab dr. Patutško, kes tegeleb laserraviga.

S.Liiv