Sügelus nahal 21.03.02 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Juba üle kuu aja vaevab mind naha sügelemine erinevatest piirkondadest. Kratsimise järel muutub see koht punaseks ja nahale tekivad kublad, punnid. Sügelenud on nii jalgadel erinevatest kohtades, kätel, seljal, kõhul. Abikaasal ja lapsel sellist probleemi ei ole. Ei tahaks uskuda, et kirbud või mingid muud putukad nahal on. Kodu ja töökoht on puhtad. Mida ette võtta?

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Soovitan nahaarstile pöörduda. Oluline on näha Teie löövet, et ravisoovitus oleks tulemuslik.