naha haigused 13.06.15 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

käe laba peal on sügelevad kärnamoodi punnid

Arst vastas:

Kristi Abram

dr Kristi Abram

Dermatoveneroloog

Tere!
Kahjuks olete andnud oma haiguse kohta ülivähe informatsiooni ja selle põhjal ei ole võimalik ütelda, mis haigusega on tegemist ja mida peaks antud juhul kasutama.
Sügelemise vastu võite apteegist küsida antihistamiinikumi tablette (nt.Claritine, Zyrtec, Kestine vms.). Püüdke mitte kratsida ja kui kaebused 1-2 nädalaga paranema ei hakka, minge arsti juurde.
Lugupidamisega,
Kristi Abram