suu ümbrus 03.06.15 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Mul on suu ümber kollakas ring, millest see tuleneb?

Arst vastas:

Kristi Abram

dr Kristi Abram

Dermatoveneroloog

Tere!
Näen pildil tõesti kollakat ringi ümber suu, aga samasugune kollakas värvus paistab ka kaelal. Kas olete kasutanud isepruunistuvaid vahendeid, mis on nahale sattunud ebaühtlaselt?
Kui isepruunistavat vahendit ei ole kasutanud, siis soovitan perearsti poole pöörduda ja määrata analüüsid maksa funktsiooni kontrollimiseks.
Lugupidamisega,
Kristi Abram