svr lysalpha cicapeel cel raseduse ajal 21.10.14 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Olen rase 25+4. Aknearmid on olnud purebred east saadik. Nüüd olen uurinud erinevaid kreeme.Apteegist küsisin kas võin antud svr cicapeel kreemi kasutada.Seal vastati ,et ega ma seda sisse ei söö,et võin küll.Selle peale ei osanud midagi vastata. Netis mitte kuskil selle kreemi kohta infot ei ole ,et kas võib raseduse ajal kasutada.

Tänud vastamast!

Arst vastas:

Kristi Abram

dr Kristi Abram

Dermatoveneroloog

Tere!

Ka mina püüdsin internetist leida informatsiooni antud toote kohta, aga kuna ma teavet koostisosade kohta ei ole leidnud, ei julge väita, kas kõik koostisosad raseduse ajal kasutatatuna on ikka piisavalt ohutud.
Täpset informatsiooni on Teil võimalik aga hankida Baltikumi esindusest, mille kontakt on: info@kruzas.lt
Kui nad ei oska vastata kreemi ohutuse kohta rasedatel, siis soovitan seda raseduse ajal mitte kasutada.

Lugupidamisega,
Kristi Abram