Nahanäsa 13.09.14 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Kõrva juurde tekkis nahanäsa moodi moodustis, mis kasvab ja kui ots kuivab jääb valge kuiv tükk naha värvi moodustise külge. Hommikuti ärgates on näsa ka veritsenud, eks olen une pealt haiget teinud või vastu läinud. Kuidas sellest lahti saada, aitab ainult taaskord nahaarsti külastus?

Arst vastas:

Kristi Abram

dr Kristi Abram

Dermatoveneroloog

Tere!
Kõige tõenäolisemalt on tegemist viirustüükaga (need võivad vahel tagasi tekkida). Nahamoodustisi ei soovita kodus ise ravima hakata, kui arst pole lähedalt üle vaadanud - seega soovitan ikkagi nahaarsti külastust. Tõenäoliselt määratakse Teile raviks krüoteraapia, mille teostamiseks on nahaarsti juures kõige paremad võimalused.
Lugupidamisega,
Kristi Abram