haavand käsivarrel 19.08.14 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Käe sisküljele tekkisid 5 päeva tagasi punased täpid, seejärel üsna kiiresti haavand, mis on kattunud koorikuga ja ei allu ravile. Kuna nahaarstile on järjekorrad pikad, ka tasulisele kohe ei saa, siis küsiks millega võib olla tegu? Haav ei valuta, aga näeb kole välja. Ümber haavandi on kõrgem vall. Enda teada vigastanud ega põletanud seda kohta ei ole. Samuti ei ole seal olnud sünnimärki.

Arst vastas:

Kristi Abram

dr Kristi Abram

Dermatoveneroloog

Tere!
Mina arvan, et tegemist võib olla seen- või bakternakkusega. Kui nahaarsti järjekord on väga pikk, pöörduge kiiresti oma perearsti juurde, kes saab samuti ravimeid määrata või vajadusel Teid nahaarsti juurde natuke kiiremini suunata.
Lugupidamisega,
Kristi Abram