Väikesed valged mädased punnid jalgadel. 27.02.14 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere.
Sooviks teada millega võiks tegu olla. Millest need tekivad. Ja mis ravimiseks kasutada. Tekkisid siin ükspäev reitele, on ka säärel ja põlvel üksikud. Ühe pildi peal on punnid ära pigistatud.

Arst vastas:

Kristi Abram

dr Kristi Abram

Dermatoveneroloog

Tere!
Kahjuks pole Teie kirjaga kaasa tulnud mitte ühtegi fotot, mistõttu ma ei saa vastata, mis haigusega on tegu.
Lugupidamisega,
Kristi Abram