Punane laik jala peal 15.11.12 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere
Avastasin jala peal punase mittesügeleva laigu, mis läheb iga päevaga suuremaks. Algul oli sentimeetri läbimõõduga nüüd juba 7 cm korrapäratu laik. Tunda ei anna. On olemas kuu aega. Sept.kuus oli mul puuk borrelioos, mis raviti välja. Kas võib olla sellega midagi seoses?

Arst vastas:

Kristi Abram

dr Kristi Abram

Dermatoveneroloog

Tere!
Puukborrelioosi korral võib tekkida küll niisugune laik, mida Te kirjeldasite. Arvan, et kindlasti tuleb Teil selle laiguga arsti poole pöörduda. Mida varem, seda parem.
Lugupidamisega,
Kristi Abram