konnasilma moodi asi varba vahel 22.01.02 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere! minul selline mure: väikse varba ja järgmise varba vahel on juba üle aasta punn (nagu oleks vesivill katki läinud). iseenesest see valu ei tee, isegi katsudes, kuid kui kanda kitsama liistuga kinga, siis annab see väga valusalt tunda. Proovisin konnasilmaplaastrit, kuid ei aidanud. kas on mingi ravim või tuleks mul arsti poole pöörduda?

tänan

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Konnasilmade ja tallaaluste käsnade ravi on apteekides saadaolevate vahenditega (näit. Duofilm) sageli pikaajaline, kuid mitte edutu. Kui soovite kiiremat raviefekti, võiksite külastada nahaarsti või kosmeetikakabinetti ,kus on kasutusel vedel lämmastik käsnadele külmutusravi tegemiseks. Seegi menetlus eeldab mõnikord rohkem kui 1...2 protseduuri.

S.Liiv