TESTID 23.10.01 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

TERE

MUL MURE SELLINE,ET KUS OLEKS VÕIMALIK TEHA(SOOV.TALLINNAS) SELLIST UURIMUST SUGUHAIGUSTEST.NIMELT EI ARVA,ET MUL OLEKS MÕNI HAIGUS AGA SOOVIKS TEHA TESTI IGAKSJUHUKS,SEST NEID HAIGUSI ON KA SELLISED MIS JU "VÄLJA EI PAISTA".

ON SELLINE ASI ÜLDSE VÕIMALIK?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Loomulikult saab Tallinnas lasta ennast uurida sugulisel teel levivate haiguste suhtes.Tuleks minna dermatoveneroloogi konsultatsioonile.Viimased toimuvad enamikus Tallinna polikliinikutes.