seennakkus 27.12.05 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Kunagi poordusin nahaarsti juurde, probleemiga, et tuharate vahel nahk sügeles ja kestendas. Dagnoositi mingi seennakkus ja kästi määrida mingit kreemi, mille nime olen kahjuks unustanud. See kreem aitas väga hästi probleem kadus peagi tükiks ajaks. Nüüd rohkem kui aasta hiljem on sama probleem tekkinud. Kas oskade öelda, selle salvi nime, sest arsti juurde uuesti pöördumine oleks väga tülikas elukoha ja töö tõttu. Kui ma õigesti mäletan, siis nimetus oli Travakon, või Travakor vm. sarnast. Äkki oskate aidata?

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Tegemist oli arvatavasti Travocort kreemiga, kuid peate arvestama, et see on retseptiravim.