seoses suguhaigusega 23.12.05 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

tere! selline mure et ma praegu põen yht suguhaigust.tulemuse mis see täpsemalt on saan teada alles 13.jan kui uroloog kelle juures ma käisin puhkuselt tagasi tuleb.muidu peenise peal on valged punnid nii yleval pool kui ka all, huule peal sammuti ja keele all on imelikud paistetused.Ja nyyd paari päeva jooksul on toimunud selline pööre et põse sisse poole on tekkinud valulik väike mädakolle, mis kogu aeg valutab nii kui puutudades seda.Et mis ette võtta, äkki saan selle valuliku mädalaiguga suuõõnes midagi peale hakata enne kui uroloogi vastuvõtule lähen?

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Kirja teel on Teid võimatu aidata. Soovitan nahaarsti vastuvõtule pöörduda. Võib-olla õnnestub see varem. Võimalik, et tegemist on herpesega.