Imelikud asjad nahal. 28.05.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere,olen 14 aastane tüdruk,aga mu jalgade,st kintsude peale on tulnud mingid imelikud asjad.Ma ei tea mis need on.Need on nagu väikesed vaod(ästi peenikesed)ja veits lillakad.Neid tuleb vaikselt juurde ka.Kas need on veenilaiendid?Või maitea...ma olen ju alles 14!!!Palun aidake!!

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Arvatavasti olete viimasel ajal jõudsasti kasvanud ning nahale on tekkinud venitusarmid. Soovitan vastuvõtule tulla,sest värskete armide korral annab pisut aidata.