Kööm 23.02.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere,

mul on probleemiks kööm. Käisin nahaarsti juures, ja ta ültes, et see ei ole seenhaigustet tingitud kööm, vaid mingi teine (haiguse nime ei mäleta). Sain retsepti alusel piirituse lõngaga rohu, mida tuleb peanahale masseerida.
Küsimus selles, et nii kui ma rohu kasutamise lõpetasin, tuli kööm tagasi. Aga 3 kuud on möödunud esimesest visiidist. Siis ei tahaks jälle 50 eeki ainult sellepärast maksta, et ta mulle uuesti retsepti kirjutaks. Kas on ise võimalik, kuidagi ravida? Kas oskate midagi soovitada.

Ette tänades.

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Kaldun siiski arvama, et kui teie haigus oleks kuidagi ka ise ravitav, oleks seda teile ju öeldud. Igal juhul oleks öigem oma arsti juurde tagasi minna, kui et osta apteegist tarbetult kokku kõikvõimalikke valesid vahendeid. Mina teid ei saa kuidagi aidata,sest nahahaiguste ravivahendid on ju retseptiravimid. Teie kõõm on vaid nahahaiguse üks sümptoom.