dr.Heli Raudsepp 20.02.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Moodustis nahal järg....

Tänan Teid väga kiire vastuse eest!
Kuna mees peaks võtma nahaarsti juurde minemiseks nagunii vaba päeva, siis oleks üsna ükskõik, kas sõita Valga või Tartu linna (eelistaksime Tartut). Kas sel juhul saaksime pöörduda otse SA Tartu Ülikooli Kliinikumi? Asub see Raja tänaval? Ja millise arsti poole te soovitate pöörduda sellise nahal asuva moodustise puhul, on ehk keegi spetsialiseerunud sellistele kasvajalaadsetele juhtumitele?
Kuna avalik vastus oleks ilmselt ebakohane, siis jätan siia e-posti aadressi
ivetta2@hot.ee

Tänan!

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Võin avalikult vastata küll. SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Nahahaiguste kliinik asub Raja 31 ning saatekirja pole vaja, küll aga tuleb eelnevalt aeg kinni panna telefonil 7319100. Kõik arstid peaksid tundma naha kasvajalisi moodustisi. Seetõttu ei oska kedagi nimeliselt esile tuua.