vesivillid häbeme piirkonnas? 19.02.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere,

mul on selline mure, et aegajalt tekib mul suguelundite ymber selline kobar vesiville (7-8), millel on vaikesed valged pead otsas. Ma kyll ise arvan, et see v6ib olla h66rumisest v6i siis ka kui ma raseerin ziletiga, et siis ole nagu kriimustanud ja arritanud nahka, aga ikkagi on see kuidagi kummaline, sest see kobar vesiville ei asu nagu aluspykste piiri peal? Kas see v6ib olla m6ni haigus mille olen ma v6inud naiteks ujulast saada ja mis see olla v6iks, ma ise ei viibi eestis, seega kas te oskaksite soovitada midagi, mida kasutadav6i siis ehk ei ole see midagi hull?

Suurimate tanudega....

K.

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Ühe võimalusena tuleb arvesse genitaalherpes.
Villilist löövet saab kuivatada niisuguse üsna süütu vahendiga nagu tsinkpasta, mida peaks igalt poolt maailmas saama ilma retseptita.