kriimustusele ärrituv nahk 2 09.02.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

tänud vastuse eest.

käisin keilas perearst dr Võsa juures, soovitas teha Kestine 10 tabl kuuri.

pärast seda vaegused taastusid.siis andis saatekirja Hiiule. seal käisin dr Kaleviste juures.
tehti allergia testid ja jutt nii pikk. "tuleb ettevaatlik olla ja kasutada õrnu pesemisvahendeid !!!" vahepeal sattusin ka veel dr Pendri juurde kes ütles et tema sellise asjaga üldse ei tegele ja et mis mul üldse viga on et nii peabki.

oskate soovitada millise arsti poole pöörduda.

vanust 23.elan keilas. käin koolis ja tööl. hoolimata testi tulemustest arvaksin et tegu siiski kas kassidega(u sama kaua kui on probleemid olnud on ka kassid olnud 4tk st alates novembrist, ja sellest saadik olen ka tööl käinud kooli kõrvalt)

kaupo

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Teie probleemiga tegeleb nahahaiguste arst. Teie enda valikul.