Imelik laik 04.02.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

tere, mul on jalal juba 2 nädalt üks selline 1cm suurune punane laik, mis seest nagu kestendab. Mujal neid pole ja suuremaks pole see ka läinud, mis see olla võiks? Ette tänades L.

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Ühest laigust võivad alguse saada mitmesugused nahahaigused. Peaksite minema nahaarsti vastuvõtule, eriti kui nüüdseks on laike ilmunud veelgi.