haigus 28.01.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tervist!kas saaksite mulle palun öelda ,et kui tõsine suguhaigus on glamüdia,või kuidas seda nüüd õieti peab kirjutama....mis kõrvalnähud sellega
võib kaasneda ja kui ohtlik see on?nii meestele kui naistele.

Teid ette tänades ..murelik mees

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Urogenitaalne klamüdioos on tõsine haigus, mis võib anda ohtlikke tüsistusi.
Täpsemalt võite klamüdioosist lugeda selles samas internetiportaalis avaldatud ülevaates "Sugulisel teel levivad infektsioonid".