kaenlaalused sügelevad 22.06.01 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere! Ma olen 20 aastane naine ja mul on viimasel ajal tekkinud selline probleem nagu: kaenla alused sügelevad meeletul, sinna on tekkinud kuiv nahk (nagu ekseemi moodi). väiksemad kohad on ka mujal kehal, kuid need kaovad ära. Olen proovinud kreemitamist, kuid ei näe tulemusi, käin üle päeva dussi all.

jane.bca.000@mail.ee

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Teie puhul on tegemist suure tõenäosusega kontaktärritusega deodorandile. Loobuge sellest ning pöörduge nahaarstile, et saada ravikreemi retsept.