Täi 03.01.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Mure järgmine - leidsime lapse peast paar tingu. Tegime ära täiravi Nix peamäärdega. Aga mida teha patsikummidega, kas need tuleb ära visata või pesta? Kas on olemas selline võimalus, et kui ting on sattunud juuksekarvaga patsikummile, et ta jääb seal elama ja kui pärast seda patsikummi kasutada võib uuesti nakatuda?

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Juuksekummid küll kuidagi nakatuda ei saa- tingule ja täile on vajalikud teatavad elutingimused, mida juuksekumm pakkuda ei saa.