Küüne äärest põletik. 13.12.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere!Pöördusin kõigepealt kirurgi poole ,kes soovitas nahaarstiga konsulteerida.Mure selline,et mul hakkas varbaküüne äärest mädast vett välja ajama,mis hiljem läks vereseguseks.Nüüd on kahel jalal kokku 5 varvast sellised.Mida teha ja millest selline asi võis tulla?Jube valusad on nad ka alguses hiljem enam nii hullud pole.Ette tänades!

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Tegemist on suure tõenäosusega sissekasvanud küüneservadest alguse saanud mädapõletikuga. Soovitan nahaarsti vastuvõtule tulla, sest Teile vajalikud ravimid on retseptiravimid.