Mure 21.11.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere mul on selline probleem et tupest eritub imeliku voolust nagu väikesed tükikesed rohekas kollased.Algas see kõik sügelusega see on nüüdseks kadunud.Mingit halba lõhna pole aga asi tundub imelik.Kas te oskate arvata mis võib lahti olla olen väga närvis ja arsti juurde pääsen alles nädala pärast.
Teid ette tänades S

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Alles analüüside andmise järgselt selgub, millega konkreetselt tegu on. Kahjuks tuleb teil veel veidi oodata.