furunkel 13.11.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

tere
Minul selline küsimus.
Nimelt tekkis eile kaelale, vasaku kõrva juurde paise. Väga valulik. Täna katsudes tundsin, et sinna samasse tulemas ka teine.
Kuna mul pole varem paiseid olnud, siis puhtast huvist, mis see siis on, muudkui näppisin. Kas see võiks nüüd endas ohtu kätkeda. Ja mida ma üldse võiksin ette võtta.
Südamerahustuseks küsiksin veel, et kuna magan sageli vasaku külje peal (surve paisele) ja pea liigutamisel tunnen valu( paise ilmselt liikuva koha peal), on see ohtlik?
Tänan

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Kui küsimus pole veel lahenenud, tuleks teil minna kirurgi vastuvõtule. Kui see ei õnnestu, siis kindlasti perearsti vastuvõtule.