angioom 12.11.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

millist meetodit kasutab nahaarst angioomide eemaldamiseks? minu rahakott võimaldab minna vaid tavalise nahaarsti, mitte kosmeetiku ega eraarsti vastuvõtule, aga lahti saada ma neist tahaksin.
Tänan!

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Mina kasutan selleks elektrokoagulatsiooni, mõningatel juhtudel krüoteraapiat. Eks seda tee ka teised vastavaid vahendeid omavad dermatoloogid, kui vastav iluravi protseduur esineb haigekassa teenuste nimekirjas.