niisutavad kreemid 11.11.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere.
Mul oleks vaja niisutavat kreemi vistrikulisele nahale,kuna saan akneravi, mis väga kuivatab. Olen ma õieti aru saanud, et sellisele nahale kasutatavad kreemid ei tohi olla valmistatud õli, vaid vee põhjal? Kas võin kasutada näiteks Lipolan kreemi?
Aitäh vastuse eest ette.

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Mida kuivem on nahk, seda suurema rasvasisaldusega kreemi tuleks kasutada. Kui nahk on väga kuiv, siis Lipolan sobib.