Näonahk ja valusad vistrikud juuste all 05.11.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere! Olen 34-ne noormees ja ma olen hädas oma näoga ja aegajalt ajab ka pähe valusaid vistrike.Väiksed nagu nööpnõelapead ja alati ühe ja sama koha peale.Tallinnas ma käisin naha arstil ja nad ütlesid otse,et nemad mind aidata ei oska.Otsaette ajab aga selliseid vesivilli moodi nähtust,mis on ka väiksed nagu nööpnõelapea ja kihelema kipub ka veidi,kui need ilmuvad.Olen kuulnud ja lugenud laserravist(vaskaurude laserist siis)ja sooviksin teada,kas see minule aitab.Lugupidamisega Ulvar Türilt

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Kõigepealt tuleks mul selgusele jõuda Teie diagnoosis. Teie poolt antud kirjelduse alusel on seda raske teha. Nii et soovitan vastuvõtule tulla, siis saame rääkida ka laserist.