alopetsia areata 29.10.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

tervist
1.5 aastat tagasi tekkis paljak
millest on saanud kiilas naisterahvas
olen 40 aastat vana
avastati,et testosterooni on palju,praeguseks ajaks normis
olen olnud hiiul,kui tekkis esimene paljak,dermovate salv ei pidurdanud juuste välja langemist
tartu nahakliinikus olen ka olnud,tulemus 0
mõõdas on palju aega ,tarvitan ainult diane 35,
kas see on kogu võimalus?
suguvõsas kiilaid ei ole
stresist nii palju et see hakkab tulema

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Alopecia areata puhul võib tekkida ka iseeneslik paranemine. Kuid seda lihtsalt oodata ei oleks õige. Ehk võtaksite ette nõelravi kuuri. Nõelravi tasakaalustab organismi toimides positiivselt ka teie tekkivale stressile. Nõelravi tuleb teha pikaajaliselt.