Sünnimärgid ja kasvajataolised moodustised 22.10.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere,

Kas sünnimärkide, papilloomide jmt. eemaldamiseks tuleb pöörduda nahaarsti voi kosmeetiku juurde?
Kuhu peaks pöörduma kapillaarilaiendite eemaldamiseks jalgadelt?

Airi

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Peaksite pöörduma nahaarsti poole, kes tegeleb elektrokoagulatsiooniga. Ka jalgadel olevate konkreetsete kapillaarilaiendite kohta küsige nõu temalt. Kuid sünnimärkide eemaldamisega tegeleb ennekõike plastikakirurg.