nahaprobleemide leevendamine hüdrokolonoteraapiaga 24.05.01 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere! Mul on probleemiks allergia: nii õietolmuallergiast tingitud nohu kui ka allergilised nahalööbed. Olen käinud allergoloogi juures ja tarvitan vastavalt vajadusele allergiaravimeid. Tahaksin teada, kas viimasel ajal rohkelt reklaamitud hüdrokolonoteraapia ehk soolte vesipesu leevendab allergiat ja nahaprobleeme (nagu reklaamis lubatud)? Kas nahaprobleemide põhjuseks võivad olla jäägid soolte seintel, mis loomulikul teel ei välju? Tänan ette

Arst vastas:

dr Terje Kukk

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Pean tunnistama , et ma ei ole põhjalikumalt teadlik niisugusest ravivõttest. Seetõttu ka ei kommenteeri.