kasvav moodustis 14.10.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere. Nii kaua kui mina end mäletan(praegu olen 36) on mul päraku juures selline kummaline"lulla" nagu saba u 1 cm (vabandan, aga ei oska seda kuidagi teistmoodi ka nimetada).Nagu mingi pehme naha tükk.Haiget ei tee, aga kas see võib edaspidi kujuneda pahaloomuliseks?
Tänan ette.

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Peaksite seda näitama proktoloogile (päraku arst).Selline spetsialist peaks töötama näiteks Lasnamäe Tervisekeskuses. Saatekiri perearstilt on vajalik.