punnid nahal 14.10.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

olen 22 a vana (m) - aga ikka on seljal ja rinnal ohtrasti mädapunne, tulevad ja kaovad.
Kuhu poole oleks ravi mõttes kasulik pöörduda (mõni konkreetne koht)? Ja kas on ka võimalik ise midagi ära teha nende vähendamiseks?

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Tegemist on aknega. Soovitan tulla nahaarsti vastuvõtule. Ise on väga raske midagi ära teha.