Dalacin ja Skinoren + solaarium 14.10.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere! Kui kasutan akne raviks Dalacini ja Skinoreni siis, kas solaarium on lubatud? Küsin, sest lugesin, et solaariumit tuleks vältida, kui võetakse antibiootikume ja Dalacini infolehel oli, et see baseerub mingil antibiootikumil. Samas ravimite infolehel puudub märkus selle kohta, et päikest tuleks vältida, vaid nii palju on, et Skinoreni pikaajalisel kasutamisel tuleb kasutada UV kaitsekreeme. Mida arvate Teie lgp doktor Raudsepp? Ette tänades, Kadri T.

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Vahetult enne solaariumisse minekut ärge kasutage ravimeid aga muidu võite küll.