narmendavad peopesad 12.10.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

tere!
juba paar aastat narmendab ja koorub mu peopesadel nahk. vahel v2hem, vahel rohkem. pesen kyll k2si mitu korda p2evas ja olen proovinud ka teepuu6liga m22rida... m6neks ajaks kaob 2ra, siis tuleb tagasi. tekkelugu ei m2leta, vaikselt hakkas arenema...
mida ette v6tta? otseselt see ei h2iri ju, kuid natuke ebamugav siiski on.

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Proovige kasutada Eucerini sarja 10% ihupiima. (saadaval apteegis ilma retseptita) Määrige see ööseks kätele ning kui kuu jooksul probleem ei lahene, tulge vastuvõtule.