punakad sõlmed 07.10.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

mureks on kõhule ja seljale tekkinud punakad sõlmekesed, kuskil paar kuud tagasi tekkis üks rinna alla, selline 0,5*1cm, ei sügele, katsudes valus pole, paar päeva tagasi avastasin, et tekkinud on veel paar tükki ja eile vaatasin oma kõhu- ja seljanahka, nahk üleni väikeste punaste täppidega kaetud ja sekka veidi suuremad punased sõlmekesed. ei sügele, ei valuta, katsudes võib-olla veidike valusad. millega on tegemist??? lähen ka nahaarstile, aga seal järjekord paar nädalat.
tänan vastuse eest!

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Kahjuks ei saa ma midagi arvata Teie kirjelduse alusel. Peaksin Teie nahka nägema.