kasvajaline moodustis 06.10.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

7-aastasel poisil on kulmust pisut allpool kasvajaline moodustis,millele on tehtud laserravi 5 korda suvest saati.Moodustis läks väiksemaks peale kolmandat kõrvetamist,kuid peale sõbrapoisi müksu hakkas uuesti suurenema ja praeguseks on umbes 0,5 cm kõrgune villi sarnane,laserravile oodatakse tagasi lähipäevil.Kas Lõuna-Eestis on võimalik sellist moodustist kirurgia abil kõrvaldada tasuta või tegelevad sellega ainult ilukirurgid?

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Kõigepealt tuleks üle vaadata, mis tal seal on. Loomulikult tegelevad selliste asjadega ka kirurgid. Visiiditasu on vähemalt Tartus Kliinikumis 25 EEK lapsele.