imelikud laigud...!?!? 01.10.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

tere!mul on selline mure,et mõned päevad tagasi hakkas sügelema tagumiku alt vs nagu kuidas öelda...kahe jala vahelt aga mitte tupest.öösel ajab eriti sügelema ja tulemuseks on sellised punakad laigud ja need on veel sellised kuivad.palun vastake

ette tänades -E-

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Sellise kirjelduse alusel on võimatu midagi arvata. Tulge vastuvõtule, vaatame, mis Teiega lahti on.