Lööve 29.09.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Olen 22 aastane(N). Umbes kaks nädalat tagasi avastasin kubemepiirkonnas
roosaka, punaste servadega laigu. Laigu läbimõõt on umbes kolm cm.
Iseenesest see probleeme ei tekita, ainult vahete- vahel esineb nõrk sügelus
(higistamise korral)
Ülejäänud kehal probleemi ei esine. Lugesin sellisest nahaaigusest nagu
erütrasma. Kas võib olla tegemist sama haigusega. Kui, siis kuidas seda ravida.

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Tegemist võib olla peale erütrasmi ka mõne teise haigusega. Soovitan vastuvõtule tulla, sest oluline oleks haiguskollet nahaarstil näha ja vajadusel ka uuringud teha.