kestendavad laigud näol 16.09.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

mida ette võtta kui näonahale tekivad laigud, mis hakkavad kestendama kreemi peale pannes muutuvad punaseks. tekivad silmade ümbrusesse

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Kõigepealt tuleks veenduda, et selles pole süüdi meigivahendid ega meigieemaldusvahendid. Selleks jätke kõik need vahendid kahe nädala jooksul kasutamata ja kasutage vaid pehmendavat, niisutavat kreemi, näiteks Linola kreemi, mida saate apteegist ilma retseptita. Kui probleem jääb vaatamata sellele püsima, pöörduge nahaarsti vastuvõtule.