punnid suus 15.09.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

selline probleem on, et paar päeva tagasi muutus keele ots suus väga tundlikuks...ning päevapärast oli keele ots nii valus et süüa ei saa korralikult. hiljem tekkisid suhu ka valulikud 3-4mm läbimõõduga villid või punnid vms. mis mul häda on...kas ma hakkan surema. kuidas sellest jamast lahti saab????

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Kindlasti ei saa sellest probleemist lahti interneti teel. Tuleb ikka nahaarstile minna.