Probleeme näonahk. 10.09.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Olen mures oma näonaha pärast. Ma olen 28.a. vana ja mul on kaks last aga näonahk on ikka kui teismelisel. Olen paar korda läbinud ROCCUTAni kuuri ja on aidanud kuid pärast ravikuuri mõne kuu möödumisel hakkavad vistrikud tasapisi tagasi tulema. Mida ma peaksin tegema, kas on mida võiks veel proovida?

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Kahjuks ei saa Teid kirja teel aidata. See on kummaline küll, et kahekordselt läbitud Roaccutanest pole kasu olnud. Peaksin teadma, mitu milligrammi päevas ja kui pikalt Te ravi saite. Võimalik, et doos on olnud alalävine.