soor e. kandidoos 09.09.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Kuna olen korduvalt ravinud soore probleeme ning ta on ikka tagasi tulnud siis saan aru, et peab ravima ka partnerit. Kas on oskate soovitada mingeid ravimeid partnerile mis oleks apteegist kätte saadavad või peab selle probleemiga kindlasti arsti poole pöörduma? On nendele rohtudele vaja siis ka paberit arsti poolt?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Kõik ravimid, millega saab ravida kandidoosi, kuuluvad nende ravimite hulka, mis nõuavad retsepti.
Seetõttu oleks kindlasti vajalik konsulteerida arstiga.